PET İZMİR 2021 göz doldurdu

İzmir

PET İZMİR 2021 göz doldurdu

PET İZMİR 2021 Fuarı’nın açılışı ile evcil hayvan sektörünün büyük buluşmasına start verildi. Alanında Türkiye’nin en büyük organizasyonu olan fuar beklenenin çok üzerinde bir ilgi ile karşılaştı. Katılımcılar hedeflerini adeta katladı.
26 Eylül 2021 Pazar günü akşamına kadar sürecek olan PET İZMİR 2021, Uluslararası İzmir Evcil Hayvan, Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı’na Fuar İzmir ev sahipliği yapıyor. Pet sektöründeki seçkin 150 firmanın 500’den fazla marka ile katıldığı organizasyon C Holde gerçekleşiyor. Pandemi nedeniyle 1.5 aranın ardından açılan organizasyon pet sektörü ve hayvan severlerden büyük ilgi gördü.

 

FUAR BEKLEDİĞİMİN ÇOK ÜZERİNDE

Fuar ziyaretçilerinden Canan Yelkin, “Evcil hayvanlarımız bizim can dostlarımız. Kendi yediğime içtiğime nasıl dikkat ediyorsam sevimli arkadaşıma da öyle özen gösteriyorum. Ben bir günde en az üç kez kıyafet değiştiriyorum. Can dostumun da en az üç kıyafet değiştirmesini arzu ediyorum. Onun bakımı giyimi kuşamı için son gelişmeleri takip etmek için fuarı ziyaret ediyorum. En büyük fuarın İzmir’de olması bu kentin evcil hayvanlara gösterdiği değerinde bir göstergesi. Beklediğimin çok üzerinde bir organizasyon ile karışlaştım”dedi. 

YILDA İKİ KEZ YAPILSIN

Fuar ziyaretçilerinden Sarp Yılkın, “Evimde birlikte yaşadığım can dostumla bir fuarı ziyaret edebilmek büyük mutluluk. Her Pet İzmir’i ziyaret ediyorum. 1.5 yıllık ara bize çok uzun gibi geldi. O nedenle 4 günlük fuara birkaç kez gelmek istiyorum. Bugün gıda ürünleriyle ilgilendim. Yetkililerden önemli güncel bilgiler aldım. Bu bilgilerin ışığında can dostumun beslenme programında yaşına da uygun olarak değişiklikler yapacağım. Fuarı yapanlardan yılda iki kez düzenlemelerini talep ediyorum”şeklinde konuştu.

FUAR HEDEFİMİZİ İLK GÜNDE GERÇEKLEŞTİRDİK

Fuar katılımcı temsilcilerinden Nedim Kamacı, “Pandemi döneminde hayvan severlerin dijital yönelimlerini karşıladık. Pet İzmir fiziki bir organizasyon. Üretici, Bayi ve hayvan severler tek çatı altında. Kafalarda en ufak soru işareti bile bırakmayacak şekilde gülcü ve güvenilir bir iletişim kurulabiliyor. Türkiye’nin en modern fuar kompleksinde gerçekleşen organizasyona ilgi beklediğimizin çok çok üzerinde. Fuar hedefimizi daha ilk günden gerçekleştirdik. 

İZMİR FARKINI ORTAYA KOYDUK

Türkiye’nin batıya açılan kapısı İzmir’deki fuarın farkını ortaya koyduğuna dikkat çeken TEMA Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Karslı, “Ülkenin en büyük organizasyonuna yakışır bir fuarı gerçekleştirme hedefiyle çalıştık. Titiz çalışmamız sektörle güçlü iletişimimiz meyvesini verdi. Gerek katılımcılarımızın seçkinliği ve zengin ünün yelpazesi, gerekse ziyaretçi ilgisi doğru bir iş yaptığımızı ortaya koyuyor.  Katılımcılarımızdan toplam fuar hedefini ilk gün gerçekleştirdiğini söyleyenler oldu. Ziyaretçiler övgülerini dile getiriyor.  1.5 yıl sabırla beklenmesine değecek bir fuar bizi katılımcılarımızı ve hayvan severlerimizi mutlu  ediyor”şeklinde konuştu.

RENKLİ ETKİNLİKLER HAFTA SONU

Pet İzmir 2021 kapsamında birbirinden renkli etkinlikler gerçekleşecek. Sevimli dostlar defilede podyuma çıkacak. Akıllı köpekler gösteri yapacak. Pet Grooming showlar gerçekleşecek. Uluslararası Köpek Irkları ile Pet Grooming yarışmaları heyecanlı geçecek. İzmir Emniyet Müdürlüğü’nün köpekleri yapacağı gösteride nefesleri kesecek. Uzmanlar evcil hayvanların barınması ve bakımı konusunda önemli bilgiler paylaşacak. Fuar İzmir’deki organizasyon 23-26 Eylül 2021 tarihlerinde 4 gün süreyle her gün 11.00-20.00 saatlerinde ziyaret edilebilecek.

 
Bu haber 24.9.2021 10:37:32 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

fuar
PET İZMİR

Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • Odalardan İzmir halkına Yardımada’ya sahip çıkalım çağrısı: Çeşme Projesi İzmir’in Kanal İstanbul’udur!

 • Valiliğin saat saat 29 Ekim programı…

 • Başkan Yetişkin’den İkamet çağrısı: “Seferihisar’ı seven Seferihisarlı olsun”

 • Kamu bankalarından faiz indirimi

 • Kemalpaşa 29 Ekim’i Şevval Sam ile kutlayacak

 • Cumhuriyet coşkusuna bilgi yarışması

 • İzmir Cumhuriyet Bayramı’na hazır

 • Fenerbahçe Köprüsü’nde yol yapım çalışması tamamlandı

 • Hobi ve Beceri Edindirme kurslarında kış dönemi başladı

 • Kınık’ta Cumhuriyet’in 98'inci yılı 5 gün kutlanacak

 • Torbalı Belediyesi kırsalı kalkındırmaya devam ediyor

 • Dağ ve Sürekli’den önemli mesajlar: Muhtarlık makamı bizimle değer kazandı!

 • Bayraklı'da Cumhuriyet Haftası

 • ESHOT ailesinin mutlu günü: Otobüs gelin arabası oldu!

 • CHP’li Purçu: “Muhtarlık kurumunu güçlendirmek; demokrasiyi güçlendirmektir”

 • Binlerce İzmirli Buca’da Gripin konserinde buluştu

 • İzmirli Gençler DEVA ile buluştu

 • Avrupa Kupası’nda üçüncü tura yükseldiler

Benzer Haberler