Ödemiş’te CHP`li Turan Coşku Seliyle Geliyor: “Gönülleri Kazana Kazana Geliyoruz”

Güncel / Yerel Yönetimler

Ödemiş’te CHP`li Turan Coşku Seliyle Geliyor: “Gönülleri Kazana Kazana Geliyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mustafa Turan’ın halk toplantıları büyük coşku seline sahne oluyor. Ödemiş’i İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte dev yatırımlarla buluşturacaklarını söyleyen Turan, “Gönülleri kazana kazana geliyoruz” diye konuştu.
CHP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mustafa Turan, mahallelerde ve Ödemiş Sanayi Sitesi’nde gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından akşamları da halk toplantılarıyla Ödemişlilere sesleniyor. Doğup büyüdüğü Konaklı ile başladığı halk toplantılarında halkın yoğun ilgi ve sevgisi karşılaşan Turan, Ovakent, Bademli ve Kaymakçı’da yeni dönem için önemli mesajlar verdi. Halk toplantıları öncesi uzun araç konvoylarıyla yollar ve caddeler şenlenirken İzmir Marşı’nı hep bir ağızdan söyleyen Ödemişliler meşaleler ve cep telefonu ışıklarıyla geceyi aydınlatıyor.

İNDAY İSİMLİ ATLA YARIŞSEVERLERİ SELAMLADI

Turan eski beldelerdeki halk toplantılarının yanı sıra 24 Mart Pazar günü Günlüce Taypark’ta düzenlenen 18 Mart Çanakkale Şehitleri Rahvan At Yarışları’na da katılarak heyecana ortak oldu. Turan, İnday isimli ata binerek yarış pistinin tamamını turladı, rahvan at yarışı severleri selamladı ve büyük alkış aldı.

TURAN: “ÖDEMİŞ TARİHİNİN EN BÜYÜK ŞEHİR İÇİ YOL YATIRIMLARI GELİYOR”

Ödemiş Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin güç birliği ile Ödemiş’in öncelikli ihtiyaçlarına göre adım adım ilerleyeceklerini kaydeden CHP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mustafa Turan, “Cemil Tugay Başkanımız Ödemişimize yatırım yağacağının müjdesini Hükümet Meydanı’nda Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’in katıldığı mitingimizde hemşehrilerimizle paylaşmıştı. Biz de Cemil Tugay Başkanımızla şehrimizin öncelikli ihtiyaçları üzerine bir planlama yaptık. En başta yollarımızın yenilenmesi geliyor. Ödemiş’in yolları farklı kuruluşların altyapı yatırım çalışmaları nedeniyle yıprandı. Ödemiş tarihinin en büyük yol yatırımlarıyla 1 yıl içinde çukur sorununu tamamen ortadan kaldıracağız. Büyükşehir Belediyemiz Ödemiş’e bir şantiye kuracak, bu da hizmeti kolaylaştıracak. Biz de belediyemizin asfalt şantiyesini ayağa kaldıracağız. İki belediye el ele verecek, çözümler hep birlikte ve hızla gelecek” dedi.

“KAYMAKÇI’YA İÇME SUYU, KANALİZASYON VE ATIKSU ARITMA YATIRIMI”

Kaymakçı’nın içme suyu altyapısının yenilenmesi, atıksu arıtma tesisinin kurulması, kanalizasyon altyapısının yenilenmesi için Cemil Tugay ile birlikte projelerinin hazır olduğunu söyleyen Turan, “İzmir Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle Kaymakçı, uzun zamandır beklediği yatırıma kavuşacak. Ankara’dan kurum görüşlerini uzun yıllar bekleyen bu projede daha fazla vakit kaybedilmeyecek. Gölcük ve Yolüstü atıksu arıtma tesislerimizle suyumuzu ve toprağımızı koruyacağız. Ödemişlilerin desteği İzmir Büyükşehir Belediyemizin gücüyle buluşacak Ödemişimizi yarınlara hep beraber hazırlayacağız.

“ARAMIZDA KALMASIN ARKADAŞLAR; KAZANIYORUZ”

Ödemiş halkı şehrin kaderini etkileyecek her kararda söz sahibi olacak. Katılımcılığı en üst düzeyde sağlayacağız. Her karar Ödemişli’nin kararı olacak, Ödemiş’in kararı olacak. Aramızda kalmasın arkadaşlar, kazanıyoruz. Gönülleri kazana kazana başarıyoruz, gönülleri kazana kazana geliyoruz. Pırıl pırıl, kariyerlerinde kendisini kanıtlamış, Ödemiş’e hizmet etmekten başka bir düşüncesi olmayan güçlü meclis grubumuzla birlikte 5 yılın sonunda Ödemişliler verdikleri her bir oy için gurur duyacak. Çok çalışacağız, emeğin değerini ve emekçinin hakkını koruyup hep beraber başaracağız” dedi.
Bu haber 25.3.2024 11:42:32 tarihinde eklenmiştir.


Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • Ödemiş’te CHP'li Turan Coşku Seliyle Geliyor: “Gönülleri Kazana Kazana Geliyoruz”

 • Çiçek’ten Menderes’e Yaşam Merkezleri Projesi

 • İrfan Önal, ilk 100 günde yapacaklarını açıkladı

 • Başkan Kırgöz, Çandarlı’da Düğün Salonu açılışı gerçekleştirdi

 • Özel’in 2 Günlük İzmir Mesaisi Start Aldı

 • Başkan Kırgöz ilk açık hava toplantısını Bahar Bayramı coşkusuyla gerçekleştirdi

 • Seçim öncesi son virajda 2 günlük 'Özel' İzmir mesai!

 • Değişime ilgi büyük

 • Koca Başkan Çiğli sahasında

 • Efes Selçuk’ta Dayanışma İftar Sofraları İle Büyüyor

 • Başkan Tugay’dan sandıklara sahip çıkma uyarısı

 • Memleket Partisi’den CHP’ye geçtiler... Rozetlerini İrfan Önal taktı

 • CHP Parti Sözcüsü Deniz Yücel:“Seçim Öncesi Yüzde 238 Oranında Artış Şüphe Uyandırıcı”

 • Çiçek’ten Yeni Belediye Binası ve Cem Evi Projesi

 • CHP’li Yücel: İzmirliler Net: Bizi Yoksulluğa Mahkum Eden AKP’ye Oy Yok!

 • CHP’li Önal’dan sosyal belediyecilik vurgusu!

 • CHP’li Mutlu'dan Halk Günü sözü: Sorunları birebir dinleyeceğiz

 • Güçlü Bornova için gün sayıyoruz

Benzer Haberler