Başkan Sürekli’den AK Parti’nin 21. Kuruluş Yıldönümü Mesajı

Yerel Politika

Başkan Sürekli’den AK Parti’nin 21. Kuruluş Yıldönümü Mesajı

İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; AK Parti’nin 21. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında; bir millet hareketinden doğan AK Parti’nin yine milletin güven ve desteğiyle 21. yılına eriştiğini belirten Sürekli; “AK Parti, 21 yılı geride bıraktı
İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; AK Parti’nin 21. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında; bir millet hareketinden doğan AK Parti’nin yine milletin güven ve desteğiyle 21. yılına eriştiğini belirten Sürekli; “AK Parti, 21 yılı geride bırakırken, yeni bir dönemi yüzünün akıyla karşılıyor. Alnımız açık, başımız dik. Sarsılmaz bir istikrar ve güvenle; milletimizle bir olmanın, hizmette diri olmanın; ülkemizi dünyayla yarışan bir seviyeye taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gururla da diyoruz ki; ‘Bir olduk, 21 olduk.’… Hizmet siyasetinin adı olan AK Parti, nice yılları başarıyla karşılayacak güçtedir.” diye konuştu.

 

 

ARTIK KAYBEDECEĞİMİZ ÇOK ŞEY VAR…

 

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli mesajını şu ifadelerle sürdürdü; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, ‘Artık kaybedecek çok şeyimiz var.’ Cumhuriyet tarihinin sağlık, ulaşım, eğitim, ekonomi, adalet ve savunma alanlarındaki en büyük reformlarını hayata geçiren AK Parti; yakalanan istikrar ve güvene halel getirmeyecek her türlü tedbiri almaktadır. Milletten aldığı güç, köklerinden aldığı cesaret ve öngörüyle her türlü vesayeti, darbe girişimi, kumpas, ihanet ve krizi bertaraf etmiştir. Çünkü AK Parti demek; birlik ve beraberlik demektir; vefakârlık, cefakârlık demektir; kuruluş ve kurtuluş ruhunu taşımak demektir. Türk Milletinin ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin sırtını yere getirmedik, getirmeyeceğiz.”

 

AK PARTİ: HİZMET SİYASETİNİN ADI…

 

“AK Parti, Türkiye için hizmet siyasetinin adıdır. Dünyada ise; Türkiye’yi stratejik, güçlü ve boyun eğmeyen bir ülke konumuna taşıyan siyasal hareketin adıdır.” diyen İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, mesajına şu sözlerle devam etti; “14 Ağustos 2001 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yola çıkan bu davanın mensupları olarak, heyecan ve kararlılığımızı asla kaybetmeden yolumuza devam ediyoruz. Dünden bugüne davamıza emek verenlerle kol kola yürüyoruz. İlmek ilmek örmeye devam ettiğimiz ‘Büyük ve Güçlü Türkiye’ hedefiyle alanlardayız. Eserler vermeye, milletimizle gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz. 2023 hedefimizi ve 2053 vizyonumuzu gerçekleştirmek için durmadan, usanmadan, yorulmadan yollardayız.”

 

Sürekli, sözlerini şöyle sonlandırdı; “21 yıldır bu adalet ve kalkınma mücadelesinde alın teri olan, iz bırakan tüm yol arkadaşlarımızı yürekten selamlıyorum. Ebediyete irtihal edenleri rahmet ve şükranla yâd ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde sağlık ve güvenle nice başarılı yılı karşımayı temenni ediyorum.”
Bu haber 14.8.2022 11:39:15 tarihinde eklenmiştir.


Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • İZSU’ya 450 Milyonluk Ek Bütçe!

 • CHP’li Vekil Bayır’ın Twitter hesabı hacklendi… Bayır’dan uyarı geldi!

 • Kent Belleği’nde Taş Devrinden Kalan Toprak Ana Demeter Söyleşisi

 • Beko'dan iktidara: 14 bin PTT çalışanına verdiğiniz kadro sözünü tutun!

 • Bayraklı’nın çehresi değişecek…Cengizhan, Alpaslan ve Fuat Edip Baksı Planları Askıya Çıktı

 • Buca’da dolu dolu “Avrupa Hareketlilik Haftası”Spor, dans ve tiyatro Buca'da buluştu

 • CHP’li Sertel israfın boyutlarına dikkat çekti…Okullarda tasarruf dersleri verilmesini önerdi

 • 6. İzmir Uluslararası Edebiyat Festivali, ‘Edebiyat Sakindir’ Temasıyla Gerçekleşecek

 • Meteorolojiden İzmir’e Kuvvetli lodos ve yağış uyarısı!

 • Karabağlar'da kadınlardan spor kurslarına yoğun ilgi

 • Başkan Soyer Balkan Kültür Gecesi’ne katıldı…“Bugün belediye başkanı olarak değil Arnavut Mustafa Çavuş’un torunu olarak aranızdayım”

 • Gaziemir Belediyesi’nden örnek çalışma…Üniversite öğrencilerine ekonomik destek

 • 16. Balkanlılar Halk Dansları ve Kültür Festivali’nde son gün…Rumeli’den Göçler ve Osmanlı’da Çok Kültürlülük söyleşisi yapıldı

 • Kız Öğrenci Yurdu inşaatına ilk kazma…Bornova’ya yeni öğrenci yurdu

 • Narlıdere’de Engelli Şarj İstasyonu Kuruldu

 • Akdeniz kentlerinden uzmanlar İzmir'de bir araya gelecek

 • Kosova Filarmoni Orkestrası’ndan Balkan ezgileri

 • Yücel’den AKP’ye Sahadan Mesaj Ve Kamp Değerlendirmesi: “AKP’lilerin Çırpınışına Bakılacak Olursa… “

Benzer Haberler