Başkan Gruşçu’ya Ödül Yağmuru

Güncel / İzmir / Yerel Politika

Başkan Gruşçu’ya Ödül Yağmuru

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, topluma ve siyasete hizmetleri nedeniyle çeşitli kurumlardan aldığı teşekkür, hizmet plaketleri ve ödüllerle göz dolduruyor.
Geçmiş yıllarda sivil toplum alanında yaptığı hizmetlerle birçok ödüle layık görülen Gruşçu, bu başarısını siyasette de sürdürüyor.

2020 yılında siyasete katkıları nedeniyle İzmir Konfederasyonu (İZKON) tarafından ‘Siyasetin Enleri’ kategorisinde Hizmet Ödülü'ne layık görülen CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, ülkemizin içinde bulunduğu Covid-19 salgını sürecindeki ve İzmir depremindeki hizmetleri nedeniyle de Demokrat Kadınlar Sosyal Yardım Derneği Başkanı Fatma Uğuz'un elinden 2020 Yılı Hizmet Plaketi’ni almayı başardı.

"Vatanıma, milletime, al bayrağıma hizmet kutsaldır"

İZKON tarafından Milli Judo Antrenörü Münir Tunç'un elinden aldığı Hizmet Ödülünü değerlendiren genç ve başarılı başkan Gruşçu, "Bir Cumhuriyet Halk Partili olarak yükümüz ağır; hedeflerimiz büyük. Memleketimde yaşayan mazlumların, mağdurların, ezilenlerin, gariplerin hizmetkârı ve onların sesi olmaya devam edeceğim. İzmir’e ve İzmirliye, vatanıma, milletime ve al bayrağımın göklerde ilelebet dalgalanması için hizmet etmek benim için kutsaldır" ifadelerini kullandı.

 "Kendimize güveniyoruz"

Ödüllü Başkan Gruşçu başarıların mimarının birlikte yol yürüdüğü ekibinin olduğunu ifade ederek “Bu ödülü ve plaketi başarımızın mimarları olan yönetim kurulum, gençlik ve kadın kollarımızın başkan ve yöneticileri, komisyon başkan ve yöneticilerimiz başta olmak üzere tüm örgütüm adına kabul ediyorum” dedi. 2020 Yılı Hizmet Ödülü’nü ve Hizmet Plaketini layık gören İZKON Yönetim Kurulu’na ve Genel Başkanı Yalçın Kocabıyık’a teşekkür ederek sözlerini sürdüren Gruşçu; ”2021 yılında da aynı özveri ve azimle, iktidara emin adımlarla yürüdüğümüz bu süreçte başta Konak olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet etmeye devam edeceğiz. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun örgütlerimize verdiği heyecan ve motivasyonla çalışıyoruz. Kendimize güveniyoruz.” şeklinde konuştu.

Tam bir ödül avcısı

CHP'li başkan Gruşçu'nun hizmet plaketleri ve ödül avcılığı bununla da sınırlı kalmıyor. En son geçtiğimiz Mart ayında İzmir Ju-Te-Ka Spor Kulübü'nden sporcu öğrencilere yaptığı katkılardan dolayı milli sporcuların elinden teşekkür plaketi alan Gruşçu, aynı ay içinde İzmir Belkahve Bornova Lions Kulübü'nden Konak'taki ilkokul ve ortaokullara yapmış olduğu hizmetlerden dolayı hizmet plaketine layık görüldü. Ayrıca şehit ve gazi ailelerine hizmetleri nedeniyle Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği'nden hizmet plaketi alan Gruşçu'nun geçmiş yıllarda da sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte yürüttüğü proje ve çalışmalar nedeniyle çeşitli ödüllere layık görüldüğü biliniyor.

Gruşçu, İzmir Kent Konseyi'yle birlikte bireysel ve takım halinde yürüttüğü projeler kapsamında 2016 yılında Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği tarafından Teşvik Ödülü, 2014 yılında Altın Havan kapsamında Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü, TİSK tarafından Kurumsal Sosyal Sorumluluk Büyük Ödülü, 2013 yılında Dragon Festivali kapsamında üç kategoride ödül, Yerel Gündem 21 çalışmaları dahilinde ise 2008 yılında Yerel Yönetim Ödülleri kapsamında Sosyal Sorumluluk Ödülü'nü kazanma gururunu yaşadı.
Bu haber 1.4.2021 09:27:14 tarihinde eklenmiştir.


Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • İzmir’de gece kulübünde kavgaya 12 gözaltı kararı

 • “Şu An Hükümet Yetkililerinin Hiçbir Şekilde Konuşmaya Hakkı Yok”

 • Kaybolan küçük kız jandarma tarafından bulundu

 • Devrilen otomobildeki 4 kişi hafif şekilde yaralandı

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Muğla’da

 • Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden Aydın’a ziyaret

 • Başkan Erhan Kılıç, Buca’nın özel çocuklarıyla bir araya geldi

 • Binali Yıldırım Menemen Belediyesi’ni ziyaret etti

 • Gazeteciler Cemiyeti, Başkan Özcan’ı ziyaret etti

 • “Esnaf Adeta Kan Ağlıyor, Siftah Yapamıyor”

 • Sultanhisar’da kaybolan yaşlı kadından acı haber geldi

 • TBMM KİT KOMİSYONUNDA, ŞEKER FABRİKALARI POLEMİĞİ

 • Binalı Yıldırım: İzmir’i AK Parti hizmetleriyle buluşturmayı hedeflediklerini söyledi

 • Elektrik direğine çarpan sürücü hayatını kaybetti

 • Asırlık at arabacılık can çekişiyor

 • Pandemi tatil anlayışını değiştirdi, izole tatil için lüks teknelere ilgi arttı

 • İzmir’de eski konsolosluk binasına kumar baskını: Ceza yağdı

 • MÜSİAD İzmir’de Yeni Dönem Başladı

Benzer Haberler