Tunç Soyer ve Neptün Soyer aşklarını ve tanışma hikayelerini anlattı!
Tunç Soyer ve Neptün Soyer aşklarını ve tanışma hikayelerini anlattı!

Tunç Soyer ve Neptün Soyer aşklarını ve tanışma hikayelerini anlattı!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer “Eşim en büyük yardımcım. Bizimkisi yıldırım aşkı” dedi.


İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Neptün Soyer nasıl tanıştıklarını anlattı.

Neptün Soyer, "Tiyatro sanatçısı olmak istemiştim. Ege Üniversitesi tiyatro topluluğu kurucuları arasında yer aldım. Bir gün görüp heyecanlandığım kişi Rutkay Aziz'in asistanlığını yapmıştı. O delikanlı Tunç'tu" diyor.

Tunç Soyer ise, "Ben de ilk anda gözlerini gördüm ve aşık oldum. Yıldırım aşkı" sözleriyle eşine olan aşkını anlatıyor.

Sözcü'ye konuşan Soyer çifti nasıl aşık olduklarını anlattı:

ÖNCE BENİ REDDETTİ

Neptün Soyer: İkimizin babası da asker. Aynı camianın çocuklarıyız. Biz doğmadan önce babalarımız Kütahya'da görev yapmış. Uzaktan birbirimizi biliyorduk. Tunç evlenmek istediğinde ben üniversite öğrencisiydim.

Tunç Soyer: Tam bir yıl bekletti beni. Önce reddetti.

Neptün Soyer: Reddetmedim. “Hazır değilim” dedim. Çünkü okulumu bitirmek istedim. Yine de son sınıfta evlendik. Bir ara endişelendik. Yıllar önce babam firar etmiş. Haliyle cezalandırılmış. Ceza yazan Tunç'un babası Nurettin Soyer.

Tunç Soyer: İlk başta “eyvah” dedik. Neyse ki ucuz atlattık.

 

Okuyucu Yorumları
Diğer Haberler

Kılıçdaroğlu İzmir'de konuştu: “Değişime dönüşüme öncülük yapan Türkiye'yi inşa edeceğiz”Kılıçdaroğlu İzmir'de konuştu: “Değişime dönüşüme öncülük yapan Türkiye'yi inşa edeceğiz”İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nde konuşan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı iktidarında yapılacak çalışmaları anlatarak, 'Değişime, dönüşüme öncülük yapan Türkiye'yi inşa edeceğiz. İnsan onuruna yakışır bir düzen inşa edeceğiz' dedi.Demokrat Parti Lideri Uysal'dan İzmir'de iktidar mesajı: “Arzu ettiğimiz Türkiye'ye kavuşacağız”Demokrat Parti Lideri Uysal'dan İzmir'de iktidar mesajı: “Arzu ettiğimiz Türkiye'ye kavuşacağız”Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, İzmir İktisat Kongresi'nde yaptığı açıklamada, 'Kendi kudret kapasitesine denk bir siyasi akıl ile buluştuğumuzda arzu ettiğimiz bir Türkiye’ye kavuşacağız. Biz eksilerimizi çok çabuk artı yapacak bir ülkeyiz' dedi.Babacan İzmir'de konuştu: “Bu enkazı hep birlikte kaldıracağız”Babacan İzmir'de konuştu: “Bu enkazı hep birlikte kaldıracağız”İzmir'de konuşan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, halefi Bakan Nureddin Nebati'ye 'Heterodoks' göndermesinde bulunarak, 'Tüm krizleri en hızlı çözecek takım burada, hazırız. gençlerimizin kaçmak değil yaşamak istediği bir Türkiye'yi hedefliyoruz, bu enkazı hep birlikte kaldıracağız' dedi.Başkan Tunç Soyer yarın tüm belediye başkanları ile bir araya geliyorBaşkan Tunç Soyer yarın tüm belediye başkanları ile bir araya geliyorİBB Başkanı Tunç Soyer, yarın tüm belediye başkanları ile bir araya gelerek, dirençli kentler hakkında görüşeceklerini kaydetti. Soyer, “Yarın da Genel Başkanlarımızdan sonra tüm belediye Başkanlarının katılımı ile dirençli kentler yaratmak için toplanıp, görüşeceğiz” dedi.Millet İttifakı başkanları, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi için İzmir’de buluşuyorMillet İttifakı başkanları, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi için İzmir’de buluşuyor“Yeniliğe Davet” başlığıyla yapılan ve tüm Türkiye’yi geleceği inşa etmeye çağıran İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin beşinci gününde Yüksek İstişare Kurulu son kez bir araya geliyor, ardından kongre Millet İttifakı başkanlarını İzmir’de buluşturuyor.