Dünya / Ege / Güncel / İzmir / Politika / Yerel Politika / Yerel Yönetimler

İki Başkan Yardımcısından İlk Mesajlar !

İki Başkan Yardımcısından İlk Mesajlar !

İki Başkan Yardımcısından İlk Mesajlar !Çiğli Belediye Başkan Yardımcıları Ali Rıza Koçer ve Barbaros Kiriş'ten Gümrükçü'ye tam destek.

Bugün itibarıyla Çiğli Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Çiğli Belediyesi Siyasi Başkan Yardımcıları, Ali Rıza Koçer ve Barbaros Kiriş gazetemize demeçte bulundular.

31 mart yerel seçim sonuçlarının ardından Çiğli Belediyesi meclis üyesi olarak mazbatalarını alan ve Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü tarafından görevlendirmeleri yapılan Ali Rıza Koçer ve Barbaros Kiriş bugün makam odalarına geçtiler. İlk günden ziyaretçileri gelmeye başlayan siyasi başkan yardımcıları duygu ve düşüncelerini gazetemize demeçte bulunarak açıkladılar.

ALİ RIZA KOÇER: "GÜMRÜKÇÜ'NÜN BAŞARILI OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"

Çiğli siyasetinin tanınmış ismi olan CHP Çiğli Eski İlçe Başkanı ve İzelman Genel Müdür Yardımcılığı görevini yapan Ali Rıza Koçer:

"Öncelikle Çiğli halkına kucak dolusu selamlar gönderiyorum. Bu makamda olmak güzel bir duygu. Bu makamlar hizmet makamları. Hem Çiğli Belediye Başkanımız Utku Gümrükçü'ye hemde meclisimize teşekkür ediyoruz bize bu görevi layık gördükleri için. İçimizdeki heyecan hizmet odaklı, Çiğli'ye nasıl daha fazla hizmet edebiliriz. Verilen bu görevde Çiğli halkıyla birlikte omuz omuza olduğumuz takdirde başarılı olacağımıza inanıyoruz.

Belediye başkanımız ve İlçe başkanımızın talimatlarıyla sahada örgütsel çalışmalarımızı tamamladık. Emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum. Bundan sonra bizim yol haritamız Belediye Başkanımızın çizeceği yol haritası olacaktır. Direksiyonda belediye başkanımız var, onun direktifleri doğrultusunda, Utku Gümrükçü'nün başarılı olması için çalışacağız. Hep beraber Çiğli Belediye Başkanımız Utku Gümrükçü'nün seçim döneminde vaat ettiği çalışmaları yapmak için emek vereceğiz. Örgütümüzle, halkımızla, belediye personelimizle ele ele kol kola olacağız. Daha güzel, yaşanılabilir bir Çiğli'yi hep birlikte oluşturacağız. Emeği geçen herkese tekrar yürekten teşekkür ediyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun" dedi.

BARBAROS KİRİŞ: "ÇİĞLİ DEĞİŞİMİ GÖRECEK"

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü tarafından görevlendirilen diğer Başkan Yardımcısı Barbaros Kiriş ise:  "Öncelikle bu göreve beni layık gören Utku Gümrükçü'ye ve meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Biz ekip olarak sekiz senedir sürekli görüşmelerde bulunuyor ve projeler üretiyorduk. Sonunda Utku Gümrükçü'nün  belediye başkanı olması ile birlikte Çiğli Belediyesinde bir değişim hareketine başladık. Bu değişim hareketinin ilk ayağı olarak da bizleri Başkan Yardımcısı olarak görevlendirdi. Bizde şuandan itibaren Çiğli Belediyesine, Çiğli Halkına layık olmaya çalışacağız.

Bundan sonraki yol haritasında öncelikle Çiğli Belediyesi’nin kurumsal yapısını değiştirmek bulunuyor. Belediye Başkanımızda bunu devamlı çeşitli toplantılarda “değişim başlayacak” diye dile getiriyordu. Belediyenin kurumsal yapısını, organizasyon yapısını değiştirmek ile işe başlayacağız. Bu değişimi mahallelerde de hissettireceğiz.

Ben ekip adamıyım, yıllarca aynı ekipte görev alan bir kişiyim, biz hiçbir zaman ekibin içinde hiçbir göreve talip olmadık. Ekip her zaman karar verdi, görev tevdi ettiler, bizde verilen görevleri layığı ile yapmaya çalıştık. Bu görevlendirme de yine böyle oldu.

Çiğli halkına şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki, değişimi görecekler, hissedecekler ve yaşanılabilir bir Çiğli için elimizden geleni yapacağımızı bilecekler. “Gülümseyen Çiğli” sloganı ile başladık biz bu işe ve belediye bundan sonra gülecek" sözlerine yer verdi.
Bu haber 10.04.2019 17:22:11 tarihinde eklenmiştir.


Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • Çiğli'de Tarih Yazmalıyız !

 • Çiğli Belediyesi Taekwondo Sporcusu Eskişehir’den Madalya İle Döndü

 • Bayraklı'da İlk Meclis Toplandı

 • Buca Şehitlerini Unutmadı

 • Şırnaklı çocukların yüzü güldü

 • Başkan Utku Gümrükçü’den Birlik Mesajı

 • İzmir Büyükşehir Meclisine Çiğli Damgası !

 • Çiğli’de Gümrükçü Başkanlığında İlk Meclis Gerçekleşti

 • Çiğli’nin Yeni Muhtarları!

 • Eğitim Önceliğimiz

 • Tunç Soyer, İzmir’in ilçe belediye başkanlarıyla buluştu

 • Tugay’dan engellilere özel yüzme havuzu

 • Belediye Kapılarını Halka Açtı, Ziyaretçi Akınına Uğradı

 • Batur; ‘Emniyet güçlerimizin her zaman yanındayız’

 • Başrolde çocuklar var

 • STK'lardan Başkan Gümrükçü'ye Ziyaret

 • Batur’a ilk ziyaret Esnaf Odası’ndan

 • Mağduriyeti Oluşturanların Laf Söylemeye Hakkı Yoktur

Benzer Haberler